houtimportgroep.nl

Celtic-KFR Cluj UEFA Europa League 2019/20 . 2020 Celtic Park vs Glasgow. 2019/20, Faza grupelor - Grupa E. Celtic 2-0-CFR Cluj Edward 20 Elunussy 59 Meniu. Actualizări ... Dec 12, 2019 - CFR Cluj va înfrunta Celtic pe 12 decembrie 2019, de la ora 17:55 UTC, pe stadionul Dr. Constantin Radulescu din Cluj-Napoca, România. Meciul face parte din grupa E a UEFA Europa League. CFR Cluj a jucat 2 meciuri împotriva lui Celtic în acest sezon. CFR Cluj se află în acest moment pe locul 2, în timp ce Celtic se află pe locul 1. Celtic s-a prăbușit din Liga Campionilor după ce a pierdut de patru ori în fața românilor de la CFR Cluj într-un meci strâns la Glasgow. Echipa lui Neil Lennon a fost condusă la pauză cu 2-1 la general, grație ... Află rezultatul meciului Celtic - CFR Cluj pe Yahoo Sports. Vezi comentariul complet al meciului, inclusiv clipuri video, știri, echipele, ratingurile jucătorilor, statistici și multe altele. Transmisiune în direct din UEFA Europa League a meciului Celtic vs CFR Cluj din 3 octombrie 2019, include statistici complete și rezumate ale meciului, actualizate instantaneu. Echipele CFR Cluj Celtic au jucat până acum 5 meciuri. CFR Cluj a câștigat 3 meciuri consecutive. Celtic a câștigat 1 meci. 1 meci s-a încheiat la egalitate. Ambele echipe marchează în medie 3,20 goluri pe meci în meciurile directe. CFR Cluj are o medie de 1,31 goluri pe meci în acest sezon. În 9 (64,29%) meciuri jucate acasă, totalul golurilor (echipă și adversar) a fost mai mare de 1,5 goluri. 25 noiembrie 2021 - Celtic FC. 2:0 (0:0) 2019/2020. Grupa E. Celtic FC. -. CFR Cluj. 2-0 (1-0) În meciurile care s-au decis la penalty-uri, scorul după 120 de minute va fi inclus în clasament. Celtic 3, CFR Cluj 4. George Țucudean (CFR Cluj) șut cu piciorul drept din centrul terenului în centrul porții. Asistat de Constantin Adrian Păun Alexandru. În prezent, datele nu sunt disponibile ... Oct 04, 2019 - Celtic a obținut o victorie pe teren propriu cu 2-0 în fața românilor de la Cluj, în Grupa E a Europa League, grație golurilor marcate de Odsonne Edouard și Mohamed Eliounoussi. Echipa lui Neil Lennon a preluat meritat conducerea în minutul 20 ... Oct 03, 2019 - Celtic vs CFR Cluj - 3 octombrie 2019 - Soccerway. Bahasa - Indonezia; Chinese (simplified) Deutsch; English - Australia; English - Canada; English - Ghana; English - Ghana; English ... Aug 04, 2019 - Recordul de goluri dintre CFR Cluj și Celtic arată că din cele 3 întâlniri pe care le-au disputat, CFR Cluj a câștigat de 1 dată, iar Celtic a câștigat de 1 dată. 1 întâlnire între CFR Cluj și Celtic s-a terminat la egalitate. Oct 03, 2019 - Mario Rondón (CFR Cluj) obține o lovitură liberă în defensivă. 45. A doua repriză începe cu Celtic 1, CFR Cluj 0. 45+2. HT. Prima repriză s-a încheiat, Celtic 1, CFR Cluj 0. 44. Tentativă salvată. Boli Bolingoli ... CFR Cluj - Celtic. CFR Cluj primește vizita lui Celtic în primul meci dintre cele două echipe din turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Întâlnirea va avea loc miercuri, 7 august, cu începere de la ora 17:00, ora Marii Britanii, pe Stadionul Dr. Constantin Rădulescu la Cluj-Napoca. Puteți citi prognoza noastră fotbalistică mai jos.